הרכישה באפרת פארם מאפשרת לכם לשבת על הספה ולקבל את המשלוח עד לפתח ביתכם. מערך המשלוחים פועל, בתוך 48 שעות (2 ימי עסקים) *בגוש עציון. (הזמנות שמתקבלות אחרי השעה 16:00, יום ו' וערבי חג אינן נספרות כיום עסקים למשלוח)

בשאר חלקי הארץ, ישלח בדואר ישראל, דואר רשום, אלא אם מדובר בתרופות (ללא מרשם ועם מרשם). אם מדובר במוצר שאינו תרופה, אך דורש משלוח בטמפ' מבוקרת, יוכל להישלח ללקוח בדואר ישראל (מחוץ לגבולות גוש עציון), אך יעילות המוצר היא באחריות הלקוח בלבד, ואין "אפרת פארם" או מי מטעמה אחראים ליעילות המוצר.

איסוף עצמי

איסוף המוצרים שנרכשו טלפונית: בחנות אפרת פארם הממוקמת ברחוב דוד המלך 15, אפרת. החנות נגישה לאנשים עם מוגבלות.
שעות פתיחה: בימים א'-ה' בין השעות 8:00 עד 18:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 עד 13:00.

משלוח דואר רשום

משלוח באמצעות דואר רשום מוגבל למוצרים במשקל מקסימלי של עד 2 ק"ג, בכפוף לתנאי השירות ולוח הזמנים של חברת דואר ישראל. אפרת פארם אינה מתחייבת למשך זמן שילוח ע"י חברת "דואר ישראל".
עלות משלוח דואר רשום: 20 ש"ח בלבד.

סימון משלוח בדואר רשום בעת רכישה יבטל סימון של אופציית התשלום "מזומן בעת מסירה".

לפי הוראת משרד הבריאות לא ניתן לשלוח תרופות (כל סוגי התרופות) באמצעות הדואר, עקב אי שמירה על תנאי הובלה נאותים של התרופות. הזמנה לתרופה/ת שתבוצע בצורה זו תבוטל מבלי יצירת קשר עם הלקוח/ה.

משלוח תרופות

משלוח תרופות מתבצע ע"פ נוהל 128 ובאישור משרד הבריאות תוך הבטחת איכות לפי הוראות היצרנים. משלוח תרופות מוגבל כרגע לשטח מצומצם של גוש עציון בלבד. מדיניות שילוח תרופות כפופה להחלטת הרוקח האחראי בבית מרקחת אפרת פארם של מחר. לא יתבצע שילוח של תרופות בקירור!

תהליך קבלת תרופות מרשם:

 1. העלאת מרשם באזור האישי של אתר זה. (מרשמים דיגיטליים ניתן להוריד דרך אתר קופות החולים)
 2. קבלת טלפון מרוקח בבית המרקחת שבו יוודא שימוש נכון בתרופה.
 3. תיאום שעת משלוח ותשלום טלפוני בכרטיס אשראי.
 4. הגעת שליח לביתכם עם האריזה, ווידוא זהות המטופל ע"י תעודה מזהה. (אם הוזמן על בסיס מרשם רופא ידני, חובה להגיש את המקור לשליח).
 5. חתימה על מסמך "ייפוי כוח שליח" ו"אישור קבלת הזמנה" מול השליח.
 6. שחרור האריזה ע"י פריקת אוגר נתוני טמפרטורה למחשב ושליחתו בדואר אלקטרוני למטופל.

תהליך קבלת תרופות ללא מרשם:

 1. הזמנה דרך האתר של תרופות ללא מרשם (כולל GSL) ותשלום.
 2. קבלת טלפון מרוקח בבית המרקחת שבו יוודא שימוש נכון בתרופה.
 3. תיאום שעת משלוח.
 4. הגעת שליח לביתכם עם האריזה, ווידוא זהות המטופל ע"י תעודה מזהה. (אם הוזמן על בסיס מרשם רופא ידני, חובה להגיש את המקור לשליח).
 5. חתימה על מסמך "ייפוי כוח שליח" ו"אישור קבלת הזמנה" מול השליח.
 6. שחרור האריזה ע"י פריקת אוגר נתוני טמפרטורה למחשב ושליחתו בדואר אלקטרוני למטופל.

ייפוי כוח שליח אפרת פארם

עפ"י הנחיות משרד הבריאות  נדרש המזמין לייפות את כוחו של שליח אפרת פארם לאספקת  התרופות (במקרה של משלוח תרופות) מבית מרקחת אפרת פארם של מחר מרח' דוד המלך 15, אפרת. בנוסף, מתחייב המזמין לספק את מרשם הרופא המקורי כנגד קבלת התכשירים ומתחייב להימנע משימוש חוזר במרשם זה או להגישו לצורך ניפוק בבית מרקחת אחר. בקבלת תרופות מרשם על ידי שליח, המזמין מוותר על ייעוץ רוקחי כמקובל בביתי המרקחת ומסכים לקבל מידע ויעוץ תרופתי באמצעות טופס שיצורף בבית המרקחת לתכשירים שהזמין או לקבל את המידע באמצעות התקשרות עצמאית עם בית המרקחת, באמצעים שפורסמו לצורך קבלת ייעוץ מבית המרקחת. בית מרקחת אפרת פארם בחר באופציה של שליחת הטפסים הרלוונטיים הכוללים את הייעוץ הרוקחי שבוצע, באמצעות דואר אלקטרוני. במקרה וללקוח אין כתובת דואר אלקטרוני, טופס הייעוץ יתווסף לחבילה החתומה ע"י רוקח.

מערך הפצה

לאפרת פארם צי של רכבים, העומדים בתנאי משרד הבריאות, מאושרים ע"י הרוקחות המחוזית ירושלים, בהפצה והובלת תרופות עד בית הלקוח לפי נוהל 126 ו-128 של משרד הבריאות, בתוך 48 שעות לגוש עציון.

Back to Top
דילוג לתוכן